SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
