SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Event
el: Συμβάν

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Desc
el: Φθί

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Change
el: Αλλαγή

en: Topic
el: Θέμα

en: Reference
el: Αναφορά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
