SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Log
et: Logi

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Event
et: Sündmus

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Success
et: Õnnestus

en: Desc
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Change
et: Muutmine

en: Topic
et: Teema

en: Reference
et: Viide

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Offset
et: Nihe

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Trigger
et: Lüliti

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
