SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Log
fa: گزارش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Event
fa: رویداد

en: ID
fa: شناسه

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Success
fa: موفقیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Change
fa: تغییر

en: Topic
fa: موضوع

en: Reference
fa: ارجاع

en: Plugin
fa: افزونه

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Offset
fa: جابجایی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Trigger
fa: راه‌انداز

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
