SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Log
fi: Loki

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Success
fi: Onnistui

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Change
fi: Muuta

en: Topic
fi: Aihe

en: Reference
fi: Viittaus

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Config
fi: Asetukset

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
