SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Topic
fil: Paksa
