SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Log
fr: Journal

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Event
fr: Évènement

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Create
fr: Créer

en: All
fr: Tout

en: Success
fr: Succès

en: Sort by
fr: Trier par

en: Change
fr: Modifier

en: Topic
fr: Sujet

en: Reference
fr: Référence

en: Processed
fr: Traité

en: Apply
fr: Appliquer

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Offset
fr: Décalage

en: Push
fr: Pousser

en: Config
fr: Configuration

en: Delivered
fr: Livré

en: Trigger
fr: Déclencheur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Payload
fr: Charges

en: Silent
fr: Silencieux

en: Master
fr: Principal
