SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Log
gu: નોંધણી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
