SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Log
he: יומן פעילות

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Event
he: אירוע

en: Subscriptions
he: מנויים

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Success
he: הצלחה

en: Desc
he: יורד

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Change
he: חשב

en: Topic
he: נושא

en: Reference
he: רפרנס

en: Plugin
he: פלאגין

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Offset
he: היסט

en: Config
he: קונפיג

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
