SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Event
is: Viðburður

en: ID
is: Kenni

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
