SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topic
jv: Topik

en: Trigger
jv: Pemicu

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
