SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Change
ka: შეცვლა

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: - All -
ka: - ყველა -
