SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Log
kk: Журнал

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Trigger
kk: Триггер
