SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Trigger
km: គន្លឹះ
