SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Seen
kn: ನೋಡಲಾದ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
