SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Log
lv: Žurnāls

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Event
lv: Notikums

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Change
lv: Mainīt

en: Topic
lv: Tēma

en: Reference
lv: Atsauce

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
