SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
