SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Log
mn: Лог

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
