SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -
