SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Topic
ne: विषय

en: « First
ne: « पहिलो
