SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Apply
nn: Bruk

en: Trigger
nn: Utløysar

en: - All -
nn: - Alle -
