SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Log
oc: Jornal

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Event
oc: Eveniment

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Change
oc: Modificar

en: Topic
oc: Subjècte

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
