SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Log
pl: Dziennik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Event
pl: Termin

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Success
pl: Sukces

en: Desc
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Change
pl: Zmień

en: Topic
pl: Temat

en: Reference
pl: Referencja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Payload
pl: Ładunek

en: Silent
pl: Ukryte

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
