SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Change
ps: بدلون

en: Topic
ps: موضوع

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
