SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Log
pt: Registro

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Update
pt: Atualizar

en: Event
pt: Evento

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Create
pt: Criar

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Success
pt: Sucesso

en: Desc
pt: Decrescente

en: Notifications
pt: Notificações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Change
pt: Mudar

en: Topic
pt: Tópico

en: Reference
pt: Referência

en: Apply
pt: Aplicar

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Notification
pt: Notificação

en: Trigger
pt: Gatilho

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
