SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Log
ro: Jurnal

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Success
ro: Succes

en: Desc
ro: Descendent

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Change
ro: Modificare

en: Topic
ro: Subiect

en: Reference
ro: Referință

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Offset
ro: Decalaj

en: Notification
ro: Notificare

en: Config
ro: Configurație

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
