SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Publish
se: Almmut
