SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Log
si: ලොග එක

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
