SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Log
sk: Záznam

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Event
sk: Podujatie

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Success
sk: Úspech

en: Desc
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Topic
sk: Téma

en: Reference
sk: Referencia

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
