SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Topic
sl: Tematika

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo
