SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
