SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Log
sv: Logg

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Event
sv: Händelse

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Change
sv: Ändra

en: Topic
sv: Ämne

en: Reference
sv: Referens

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Notification
sv: Avisering

en: Config
sv: Konfiguration

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
