SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்
