SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
