SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
