SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Log
uk: Журнал

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Event
uk: Подія

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Success
uk: Успіх

en: Desc
uk: Спад

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Change
uk: Змінити

en: Topic
uk: Тема

en: Reference
uk: Посилання

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Processed
uk: Оброблене

en: Apply
uk: Застосувати

en: Seen
uk: Прочитано

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Push
uk: Штовхання

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Trigger
uk: Тригер

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Payload
uk: Корисне навантаження

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Force
uk: Сила

en: Create event
uk: Створити подію
