SatisHub (1.0.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Created
af: Geskep

en: Host
af: Masjien

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: Authored on
af: Geskep op

en: published
af: gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: 1 month
af: 1 maand
