SatisHub (1.0.0) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Created
gl: Creado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: 1 day
gl: 1 día

en: Code
gl: Código

en: Method
gl: Método

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: published
gl: publicado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: publish
gl: publicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: 1 week
gl: 1 semana
