SatisHub (1.0.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: published
mg: azo vakiana
