SatisHub (1.0.0) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Code
pl: Kod

en: Method
pl: Metoda

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: published
pl: opublikowany

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Package name
pl: Nazwa pakietu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: unpublish
pl: zakończ publikację

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Add more
pl: Dodaj więcej
