SatisHub (1.0.1) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້
