SatisHub (1.0.1) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Host
ms: Hos

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Code
ms: Kod

en: Method
ms: Kaedah

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: published
ms: diterbitkan

en: Expired
ms: Tamat tempoh

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit
