SatisHub (1.0.10) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Published
am: የታተመ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Source
am: ምንጭ

en: published
am: የታተመ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
