SatisHub (1.0.10) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Homepage
ar: الصفحة الرئيسية

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: تم التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Done
ar: تمّ

en: Host
ar: المستضيف

en: Published
ar: منشور

en: Method
ar: الطريقة

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Token
ar: رمز نصي (توكن)

en: Source
ar: المصدر

en: published
ar: منشور

en: Package name
ar: اسم الباقة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Copy
ar: نسخ

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
