SatisHub (1.0.10) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Homepage
et: Veebileht

en: unpublished
et: avaldamata

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Done
et: Valmis

en: Published
et: Avaldatud

en: Success
et: Õnnestus

en: 1 day
et: 1 päev

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: 3 years
et: 3 aastat

en: Method
et: Meetod

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Source
et: Allikas

en: published
et: avaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Copy
et: Kopeeri

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Failure
et: Ebaõnnestunud

en: Stable
et: Stabiilne
