SatisHub (1.0.10) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Done
fi: Tehty

en: Host
fi: Isäntä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Success
fi: Onnistui

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 2 years
fi: 2 vuotta

en: 3 years
fi: 3 vuotta

en: Method
fi: Tapa

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Source
fi: Lähde

en: published
fi: julkaistu

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Copy
fi: Kopioi

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Failure
fi: Epäonnistuminen
