SatisHub (1.0.10) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
