SatisHub (1.0.10) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Host
kk: Хост

en: Published
kk: Жарияланған

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Authored on
kk: Уақыты

en: published
kk: жарияланған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: 1 week
kk: @count апта
