SatisHub (1.0.10) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Homepage
lt: Svetainė

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Done
lt: Atlikta

en: Host
lt: Serveris

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Method
lt: Būdas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Source
lt: Šaltinis

en: published
lt: paskelbtas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Failure
lt: Nepavyko
