SatisHub (1.0.10) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Homepage
nl: Homepagina

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Done
nl: Gereed

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Success
nl: Succes

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Method
nl: Methode

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Source
nl: Bron

en: published
nl: gepubliceerd

en: Expired
nl: Vervallen

en: Package name
nl: Package-naam

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: 1 month
nl: 1 maand

en: publish
nl: publiceren

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Auto
nl: Automatisch

en: Credentials
nl: Referenties

en: Public access
nl: Publieke toegang

en: Custom path
nl: Aangepast pad

en: Repository URL
nl: Repository-URL

en: Active theme
nl: Actieve thema

en: Failure
nl: Storing

en: Private key path
nl: Privésleutel pad

en: Twig template
nl: Twig-template

en: Stable
nl: Stabiel

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
